Zarejestruj się

Marlena Rakoczy, „W podróży”, 2018r., akryl, płótno, 30 x 30 cm, sygn. p.d MRakoczy 2018

Aukcja zakończona

Stan produktu: Nowy

Historia aukcji

Aukcja została zakończona

Auction failed because there were no bids
1 grudnia 2019 00:00Rozpoczęcie aukcji

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Marlena Rakoczy, „W podróży”, 2018r., akryl, płótno, 30 x 30 cm, sygn. p.d MRakoczy 2018”

Zapisz się do newslettera

FacebookInstagram