Zarejestruj się

Katarzyna Fiejka , „Feniks”, 2019 r., akryl, płótno, 30 x 40 cm, sygnowany na odwrocie: Katarzyna Fiejka 2019 r.

Aukcja zakończona

Stan produktu: Nowy

Historia aukcji

Aukcja została zakończona

Auction failed because there were no bids
20 grudnia 2019 00:00Rozpoczęcie aukcji

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Katarzyna Fiejka , „Feniks”, 2019 r., akryl, płótno, 30 x 40 cm, sygnowany na odwrocie: Katarzyna Fiejka 2019 r.”

Zapisz się do newslettera

FacebookInstagram