Zarejestruj się

Kamila Ossowska, „Bezmiar” 2018, 100x70cm, rysunek na papierze (technika mieszana: węgiel, ołówek, czarny pastel), oprawa: antyrama plexi, sygnowanie w dolnym prawym rogu: Ossowska

Aukcja zakończona

Stan produktu: Nowy

Kamila Ossowska – Urodzona w 1990r. w Chojnicach. Absolwentka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Naukę malarstwa i rysunku pobierała w pracowni prof. Andrzeja Sadowskiego, gdzie uzyskała dyplom z malarstwa.

Jej prace znajdują się w wielu prywatnych kolekcjach w kraju i za granicą.

Wystawy:
– „Mistrz i uczniowie” i wystawa w Galerii PENTAGON – wernisaż – 7 listopada 2013

– „W czerni I bieli” wystawa BE-ART exclusive 2014 – wernisaż – 16 grudnia 2014

– „Derby 2016” wystawa w Centrum Kultury w Ciężkowicach – wernisaż – 1 października 2016

– wystawa zbiorowa – Centrum Kultury „Zgoda” w Świętochłowicach – wernisaż -12 grudnia 2016

– zbiorowa wystawa sztuki erotycznej – „Bohema Nowa Sztuka” Dom Aukcyjny i Galeria w Warszawie – wernisaż – 16 października 2017

– wystawa zbiorowa – studio „Art & Passion” w Warszawie – wernisaż – 17 października 2017

– wystawa zbiorowa – Galeria Teatru Korez – wernisaż – 4 sierpnia 2018

– zbiorowa wystawa przedaukcyjna – galeria NEXT w Bydgoszczy , 29.11.2018

– showroom przedaukcyjny – galeria Xanadu w Warszawie, 15-16 czerwca 2019

– zbiorowa wystawa przedaukcyjna – galeria NEXT w Bydgoszczy , 30.08.2019

Historia aukcji

Aukcja została zakończona

Auction failed because there were no bids
13 listopada 2019 00:00Rozpoczęcie aukcji

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Kamila Ossowska, „Bezmiar” 2018, 100x70cm, rysunek na papierze (technika mieszana: węgiel, ołówek, czarny pastel), oprawa: antyrama plexi, sygnowanie w dolnym prawym rogu: Ossowska”

Zapisz się do newslettera

FacebookInstagram