Zarejestruj się

Dorota Diana Banaszczyk ,”Jarzębina” akwarela , papier Hahnemuhle 300gr/m , 42 x 42 cm, sygn.na odwrociu

Aukcja zakończona

Stan produktu: Nowy

Rocznik: 1976.
– artysta, akwarelista, ilustrator.
– projektant-grafik, art-director – projektowanie mebli / projekty 2D oraz wizualizacje 3D /
wykształcenie: studia plastyczne/ mgr sztuki
– Politechnika Radomska – Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuk Plastycznych w Radomiu (tyt. mgr sztuki, dyplom w
2003) z malarstwa – temat: „Martwe natury”-cykl + praca pisemna ” Geometria architektury willi na Saskiej Kępie wWarszawie”. oraz wcześniej:
Policealne Studium Plastyczne w Warszawie (dyplom 1997r., tyt. „plastyk”)
Wystawy od 2013 r. + plenery malarskie.
Kocham malarstwo, od dziecka jest ono moją  pasją,  wyzwaniem i wieloma pięknymi chwilami. Cały czas poszukuję, korzystam z wielu technik – akwareli, malarstwa akrylowego, olejnego, rysunku..
Inspiruje mnie natura, architektura, proces kreacji w projektowaniu jak również spontaniczność naszych emocji i ukrytych zakątków w duszy.Żyję, pracuję i tworzę w Warszawie.
——————–
Wystawy:
2019 – lipiec/ Parallax Art Fair /Londyn
– maj/ Święto Saskiej Kępy / Warszawa
2018 – maj/ Święto Saskiej Kępy / Warszawa
2017 – grudzień /marzec 2018 -„Anioły pod Tatarami – V edycja” – Galeria Pod Makiem,  Zakopane, ul. Strążyska
2016 – listopad – Saska Kępa PROM – ul. Brukselska 23, Warszawa, „Artyści Saskiej Kępy”2014 – październik – Klub Kultury Saska Kępa PROM – ul. Brukselska 23, Warszawa, „Kępa i inne przestrzenie”
2014 – czerwiec/wrzesień – Zakopane – Galeria Pod makiem / restauracja Javorina – „Zwierzęta pod Tatrami” – pejzaże
2014 – maj – „Delice” Szkoła Języka Francuskiego w Warszawie – „Paysages de la France”
2013 – sierpień – Galeria Abakus / SCEK , ul. Jezuicka 4, Warszawa
2013 – luty – MOK Józefów k/Otwocka – „Kilka Światów”

a także coroczny udział w grupowych plenerach malarskich.

Historia aukcji

Aukcja została zakończona

Auction failed because there were no bids
13 listopada 2019 00:00Rozpoczęcie aukcji

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Dorota Diana Banaszczyk ,”Jarzębina” akwarela , papier Hahnemuhle 300gr/m , 42 x 42 cm, sygn.na odwrociu”

Zapisz się do newslettera

FacebookInstagram