Zarejestruj się

Agata Bajszczak, „Brightness” ,2018r., akryl, płótno, 70 x 40 cm, sygn.l,d Bajszczak

Aukcja zakończona

Stan produktu: Nowy

 Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im Wł. Strzemińskiego w Łodzi Wydział Edukacji Wizualnej, edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych Wydział Malarstwa i Grafikispec. grafika projektowa

Historia aukcji

Aukcja została zakończona

Auction failed because there were no bids
6 grudnia 2019 00:00Rozpoczęcie aukcji

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Agata Bajszczak, „Brightness” ,2018r., akryl, płótno, 70 x 40 cm, sygn.l,d Bajszczak”

Zapisz się do newslettera

FacebookInstagram